Her marka dikiş makinesinin A’dan Z’ye yedek parçasını firmamızda bulabilirsiniz.

Dikiş Makinesi Ayakları, Dikiş Makinesi Plakası, Dikiş Makinesi Dişlileri, Dikiş Makinesi Bıçakları, Makine Çağanozları, Dikiş Makinesi Lüperi, Mekik ve Masura, Dikiş Makinesi İp Yolu, Yedek Parça Takımları, Overlok Yedek Parça, Reçme Yedek Parça, Çift İğne Yedek Parça, Zincir Yedek Parça, Lastik Yedek Parça, Juki Yedek Parça, Brother Yedek Parça, Siruba Yedek Parça, Yamato Yedek Parça, Pegasus Yedek Parça, Kingtex Yedek Parça, Kansai Yedek Parça, Esman Yedek Parça, Zoje Yedek Parça, Typical Yedek Parça, Yuki Yedek Parça

Sanayi ve ev tipi  vb. tüm dikiş makinelerinin sıfır ve ikinci el alım-satımını; dikiş makineleri, ütü ve kesim makineleri vb. yedek parça ve sarf malzemelerinin satışını gerçekleştiren firmamız ayrıca tamir-bakım ve montaj konusunda da hizmet vermektedir.

Herkes dikiş makinesi satabilir ancak satış sonrası destek, montaj-bakım ve tamiratı usta olan yapar… Bize danışmadan dikiş makinesi almayın. Yine bizden fiyat almadan dikiş makinenizi satmayın.

Kaliteli işçilik, profesyonel hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Call Now ButtonHemen Ara 0537 661 12 41
× Bize Yazın